Реєстрація ФОП


Реєстрація ФОП на єдиному податку у м. Новояворівськ

 
Реєстрація ФОП на єдиному податку

Юридична компанія "Реєстрація-Новояворівськ" пропонує повний спектр послуг з реєстрації підприємців у м. Новояворівськ.

Якщо вам потрібно зареєструвати фізичну особу-підприємця в м. Новояворівськ і оформити на неї єдиний податок, Юридична компанія "Реєстрація-Новояворівськ" зробить це швидко і якісно.

Вам потрібно буде лише зробити у нотаріуса довіреність на наших фахівців і вислати її Новою поштою, після чого ми дуже швидко проведемо реєстрацію ФОП в м. Новояворівськ і оформимо єдиний податок на відповідній групі для нового підприємця, зареєстрованого нашою компанією у м. Новояворівськ.

Юридична компанія "Реєстрація-Новояворівськ" не бере передоплату за послуги з відкриття підприємницької діяльності у м. Новояворівськ. За наші послуги з реєстрації ФОП у м. Новояворівськ ви оплатите лише за фактом реєстрації підприємця і за фактом оформлення для нового підприємця єдиного податку у м. Новояворівськ.

Для реєстрації нового підприємця у м. Новояворівськ, крім нотаріально завіреної довіреності, нам буде потрібна ще і наступна інформація:
- види діяльності підприємця, якого ви хочете зареєструвати у м. Новояворівськ;
- група єдиного податку, на якій буде здійснювати свою діяльність новий ФОП;
- місце здійснення діяльності (можна вказати конкретну адресу з поштовим індексом, а можна вказати - "територія України").

Ми пропонуємо найкращі послуги по реєстрації фізичних осіб-підприємців (ФОП, ФОП) у м. Новояворівськ.

Наші телефони з питань відкриття ФОП у м. Новояворівськ: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.

 
 
Оформлення єдиного податку