Реєстрація ФОП


Реєстрація ФОП на єдиному податку у м. Павлоград

 
Реєстрація ФОП на єдиному податку

Юридична компанія "Реєстрація-Павлоград" пропонує повний спектр послуг з реєстрації підприємців у м. Павлоград.

Якщо вам потрібно зареєструвати фізичну особу-підприємця в м. Павлоград і оформити на неї єдиний податок, Юридична компанія "Реєстрація-Павлоград" зробить це швидко і якісно.

Вам потрібно буде лише зробити у нотаріуса довіреність на наших фахівців і вислати її Новою поштою, після чого ми дуже швидко проведемо реєстрацію ФОП в м. Павлоград і оформимо єдиний податок на відповідній групі для нового підприємця, зареєстрованого нашою компанією у м. Павлоград.

Юридична компанія "Реєстрація-Павлоград" не бере передоплату за послуги з відкриття підприємницької діяльності у м. Павлоград. За наші послуги з реєстрації ФОП у м. Павлоград ви оплатите лише за фактом реєстрації підприємця і за фактом оформлення для нового підприємця єдиного податку у м. Павлоград.

Для реєстрації нового підприємця у м. Павлоград, крім нотаріально завіреної довіреності, нам буде потрібна ще і наступна інформація:
- види діяльності підприємця, якого ви хочете зареєструвати у м. Павлоград;
- група єдиного податку, на якій буде здійснювати свою діяльність новий ФОП;
- місце здійснення діяльності (можна вказати конкретну адресу з поштовим індексом, а можна вказати - "територія України").

Ми пропонуємо найкращі послуги по реєстрації фізичних осіб-підприємців (ФОП, ФОП) у м. Павлоград.

Наші телефони з питань відкриття ФОП у м. Павлоград: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.

 
 
Оформлення єдиного податку