Реєстрація ФОП


Реєстрація ФОП на єдиному податку у м. Знам'янка

 
Реєстрація ФОП на єдиному податку

Юридична компанія "Реєстрація-Знам'янка" пропонує повний спектр послуг з реєстрації підприємців у м. Знам'янка.

Якщо вам потрібно зареєструвати фізичну особу-підприємця в м. Знам'янка і оформити на неї єдиний податок, Юридична компанія "Реєстрація-Знам'янка" зробить це швидко і якісно.

Вам потрібно буде лише зробити у нотаріуса довіреність на наших фахівців і вислати її Новою поштою, після чого ми дуже швидко проведемо реєстрацію ФОП в м. Знам'янка і оформимо єдиний податок на відповідній групі для нового підприємця, зареєстрованого нашою компанією у м. Знам'янка.

Юридична компанія "Реєстрація-Знам'янка" не бере передоплату за послуги з відкриття підприємницької діяльності у м. Знам'янка. За наші послуги з реєстрації ФОП у м. Знам'янка ви оплатите лише за фактом реєстрації підприємця і за фактом оформлення для нового підприємця єдиного податку у м. Знам'янка.

Для реєстрації нового підприємця у м. Знам'янка, крім нотаріально завіреної довіреності, нам буде потрібна ще і наступна інформація:
- види діяльності підприємця, якого ви хочете зареєструвати у м. Знам'янка;
- група єдиного податку, на якій буде здійснювати свою діяльність новий ФОП;
- місце здійснення діяльності (можна вказати конкретну адресу з поштовим індексом, а можна вказати - "територія України").

Ми пропонуємо найкращі послуги по реєстрації фізичних осіб-підприємців (ФОП, ФОП) у м. Знам'янка.

Наші телефони з питань відкриття ФОП у м. Знам'янка: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.

 
 
Оформлення єдиного податку