Припинення ФОП


Послуги з припинення діяльності (закриття) підприємців у м. Дергачі в стислі терміни

 
Закриття ФОПа

Юридична компанія "Ліквідація-Дергачі" пропонує повний спектр послуг щодо закриття підприємців у м. Дергачі.

Якщо вам потрібно терміново закрити фізичну особу-підприємця в м. Дергачі, Юридична компанія "Ліквідація-Дергачі" зробить це швидко і якісно.

Вам потрібно буде лише зробити у нотаріуса довіреність на закриття підприємницької діяльності на наших фахівців і вислати її Новою поштою, після чого ми дуже швидко проведемо закриття ФОП у м. Дергачі. Факт припинення підприємницької діяльності підприємця, зареєстрованого в м. Дергачі ви зможете відслідковувати на сайті Міністерства Юстиції України.

Юридична компанія "Ліквідація-Дергачі" не бере передоплату за послуги щодо закриття підприємців в м. Дергачі. За наші послуги з припинення ФОП у м. Дергачі ви оплатите лише за фактом закриття підприємця, зареєстрованого в м. Дергачі.

Фахівці Юридичної компанії "Ліквідація-Дергачі" займаються закриттям підприємців (ФОП, ФОП) багато років, досконально знають всі тонкощі процедури, тому якісно і швидко допоможуть вам позбавитися від тяжкого тягаря підприємництва.

Ми пропонуємо найкращі послуги по ліквідації (закриття, припинення діяльності) фізичних осіб-підприємців (ФОП, ФОП) в м. Дергачі!

Наші телефони з питань закриття ФОП у м. Дергачі: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.

 
 
Закрити підприємця