Припинення ФОП


Послуги з припинення діяльності (закриття) підприємців у м. Коростень в стислі терміни

 
Закриття ФОПа

Юридична компанія "Ліквідація-Коростень" пропонує повний спектр послуг щодо закриття підприємців у м. Коростень.

Якщо вам потрібно терміново закрити фізичну особу-підприємця в м. Коростень, Юридична компанія "Ліквідація-Коростень" зробить це швидко і якісно.

Вам потрібно буде лише зробити у нотаріуса довіреність на закриття підприємницької діяльності на наших фахівців і вислати її Новою поштою, після чого ми дуже швидко проведемо закриття ФОП у м. Коростень. Факт припинення підприємницької діяльності підприємця, зареєстрованого в м. Коростень ви зможете відслідковувати на сайті Міністерства Юстиції України.

Юридична компанія "Ліквідація-Коростень" не бере передоплату за послуги щодо закриття підприємців в м. Коростень. За наші послуги з припинення ФОП у м. Коростень ви оплатите лише за фактом закриття підприємця, зареєстрованого в м. Коростень.

Фахівці Юридичної компанії "Ліквідація-Коростень" займаються закриттям підприємців (ФОП, ФОП) багато років, досконально знають всі тонкощі процедури, тому якісно і швидко допоможуть вам позбавитися від тяжкого тягаря підприємництва.

Ми пропонуємо найкращі послуги по ліквідації (закриття, припинення діяльності) фізичних осіб-підприємців (ФОП, ФОП) в м. Коростень!

Наші телефони з питань закриття ФОП у м. Коростень: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.

 
 
Закрити підприємця