Виготовлення печаток і штампів у м. Лубни без передоплати

 


Юридична компанія "ІмпексГруп" надає повний спектр послуг по виготовленню печаток та штампів із доставкою у м. Лубни..

Якщо Вам потрібна печатка для підприємства (будь-якої форми власності), підприємця або лікаря, зверніться до нас і ми швидко і якісно виготовимо печатку за Вашим замовленням у м. Лубни. Для замовлення печтки чи штампа з доставкою у м. Лубни, Вам потрібно відправити нам по електронній пошті ispolneno.ua@gmail.com зображення (скан або якісне фото) виписки з держреєстру (або свідоцтва про реєстрацію) по підприємству (якщо печатка потрібна для підприємства), підприємця (якщо печатка потрібна підприємцю) або зображення диплома лікаря (якщо печатка потрібна для лікаря). У разі відсутності виписки чи свідоцтва, ви можете просто написати ідентифікаційний код юридичної особи чи підприємця, які зареєстровані у м. Лубни.

Крім цього, напишіть в тексті листа:
- прізвище, ім'я, по батькові та номер мобільного телефону особи, яка буде отримувати печатку у м. Лубни. Бажано, щоб це був керівник підприємства, або ж безпосередньо сам підприємець або лікар;
- дані найближчого до Вас відділення служби доставки "Нова пошта" у м. Лубни
- номер обраної Вами печатки за каталогом.
Якщо у Вас є побажання до дизайну, Ви можете зателефонувати нам за телефоном (095) 73-009-74 і погодити їх з нами. Крім того, Ви можете вкласти в лист свій макет печатки (за наявності) у графічному файлі.

Після отримання Вашого замовлення, в той же день ми виготовимо Вашу печатку, наклеїмо її на автоматичну оснастку і відправимо Вам службою доставки "Нова пошта" у м. Лубни. Про відправку ми повідомимо Вас СМС-повідомленням з номером декларації. Середній термін доставки печатки або штампа у м. Лубни - 1-2 дні. Після доставки печатки у вказане Вами відділення у м. Лубни, Ви отримаєте СМС-повідомлення від "Нової пошти".

Повна ціна печатки на автоматичній оснастці разом з доставкою на найближче до Вас відділення "Нової пошти" у м. Лубни становить лише 380 грн., оплата - при отриманні у відділенні "Нової пошти". Ніякої передоплати ми не беремо.

Наші ціни на виготовлення печаток та їх доставку - найкращі у м. Лубни!

Наші послуги по виготовленню печаток для клієнтів в у м. Лубни знадобляться для:
- підприємств будь-яких організаційно-правових форм і форм власності у м. Лубни. Це можуть бути приватні підприємства (ПП), товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), акціонерні товариства (АТ), фермерські господарства, кооперативи, товариства співвласників багатоквартирних будинків, громадські організації, державні підприємства тощо;
- фізичних осіб-підприємців (фоп, ФОП) у м. Лубни
- лікарів у м. Лубни.

Наші телефони з питань виготовлення печаток та штампів у м. Лубни: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.