Виготовлення печаток та штампів у м. Борислав

 

Компанія "Печатка-Борислав" надає швидкі та якісні послуги по виготовленню печаток та штампів у м. Борислав з доставкою "Новою поштою".

Обрати дизайн печатки ви можете, скачавши наш Каталог - вам достатньо лише буде повідомити нам номер обраного макету, а також дані для виготовлення і компанія "Печатка-Борислав" надішле "Новою поштою" замовлену вами печатку у м. Борислав.

Компанія "Печатка-Борислав" виготовляє печатки і штампи та надсилає їх у м. Борислав наложеним платежем, тобто за печатки та штампи ви заплатите вже при їх отриманні на найближчому відділенні "Нової пошти" у м. Борислав.

Також, у разі необхідності, компанія "Печатка-Борислав" виготовить за вашим замовленням та відправить вам у м. Борислав дублікат (повну копію) необхідної вам печатки чи штампу. Для цього вам потрібно лише якісно відсканувати відбиток печатки чи штампу, з якого потрібен дублікат та надіслати нам електронною поштою на адресу info@ispolneno.com.ua. Ми виготовимо замовлену вами копію печатки чи штампу та відправимо "Новою поштою" у м. Борислав наложеним платежем.

Компанія "Печатка-Борислав" гарантує високу якість печаток, штампів та їх копій (дублікатів), які ми виготовляємо та надсилаємо своїм клієнтам у м. Борислав.

Компанія "Печатка-Борислав" - ваш надійний партнер у сфері виготовлення печаток для замовників, що знаходяться у м. Борислав.

Ми пропонуємо найкращі послуги з виготовлення печаток та штампів чи їх копій у м. Борислав.

Наші телефони з питань виготовлення печаток та штампів у м. Борислав: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.