Швидка ліквідація юридичних осіб у м. Славутич

 

Юридична компанія "Ліквідація-Славутич" надає швидкі та якісні послуги по ліквідації приватних підприємств та товариств з обмеженою відповідальністю у м. Славутич за методом експрес-ліквідації.

Скориставшись послугами юридичної компанії "Ліквідація-Славутич" ви швидко та без проблем позбавитеся від будь-якого непотрібного вам товариства з обмеженою відповідальністю чи приватного підприємства, що зареєстроване у м. Славутич.

Юридична компанія "Ліквідація-Славутич" надає у м. Славутич послуги з експрес-ліквідації (альтернативної ліквідації) ТОВ (ТзОВ) чи ПП. Тобто, після зазначеної процедури підприємство залишиться у реєстрі, але ви позбавитеся від проблем, які накладає на вас володіння юридичною особою чи статус керівника такої особи, яка зареєстрована у м. Славутич. Середній строк такої процедури 1-2 тижні.

Процедура експрес-ліквідації полягає в тому, що юридична компанія "Ліквідація-Славутич" за вашим замовленням змінить засновників вашого товариства з обмеженою відповідальністю чи приватного підприємства, керівника та адресу місцезнаходження ТОВ чи ПП, що зареєстроване у м. Славутич. Таким чином, з моменту такої перереєстрації ви вже не будете засновником чи керівником юридичної особи, зареєстрованої у м. Славутич, не будете відповідати за сплату нею податків та подання звітності.

Юридична компанія "Ліквідація-Славутич" гарантує високу якість послуг з експрес-ліквідації ТОВ чи ПП у м. Славутич.

Юридична компанія "Ліквідація-Славутич" - ваш надійний партнер у сфері ліквідації юридичних осіб, які зареєстровані у м. Славутич.

Ми пропонуємо найкращі та доступні послуги з експрес-ліквідації у м. Славутич.

Наші телефони з питань експрес-ліквідації у м. Славутич: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.