Перереєстрація ФОП


Перереєстрація ФОП (реєстрація змін) у м. Борислав в стислі терміни

 
Зміни по ФОП

Юридична компанія "Реєстрація-Борислав" пропонує повний спектр послуг з реєстрації змін по підприємцях, які зареєстровані в м. Борислав.

Якщо вам потрібно змінити адресу реєстрації підприємця з м. Борислав на будь-яке інше місто або в межах м. Борислав внаслідок зміни прописки, Юридична компанія "Реєстрація-Борислав" зробить це швидко і якісно.

Також ми швидко і без проблем зможемо поміняти види діяльності (КВЕД) для ФОП, який зареєстрований в м. Борислав, або, в разі необхідності, його прізвище.

Вам потрібно буде лише зробити у нотаріуса довіреність на наших фахівців і вислати її Новою поштою, після чого ми дуже швидко проведемо реєстрацію змін по ФОП у м. Борислав.

Юридична компанія "Реєстрація-Борислав» не бере передоплату за послуги перереєстрації підприємницької діяльності в м. Борислав. За наші послуги з реєстрації змін ФОП у м. Борислав ви оплатите лише за фактом перереєстрації підприємця, зареєстрованого в м. Борислав.

Для перереєстрації підприємця, зареєстрованого в м. Борислав, крім нотаріально завіреної довіреності, нам буде потрібно ще і нотаріально завірена копія цієї довіреності.

Ми пропонуємо найкращі послуги з перереєстрації фізичних осіб-підприємців (ФОП, ФОП), зареєстрованих у м. Борислав!

Наші телефони з питань перереєстрації ФОП у м. Борислав: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.

 
 
Зміни підприємця